Як оформити замовлення на пам’ятники

Що потрібно для того, що б оформити у нас замовлення і як відбувається його виконання?

Для цього Вам потрібно:

– Зв’язатися з нашим менеджером, однієї з філій та записатися на зустріч у зручний для Вас час.

– Під’їхати в одну з наших філій, де Ви зможете ознайомитися з якістю та забарвленнями нашої продукції.

– Обговорити з нашим менеджером усі деталі Вашого замовлення. Якщо потрібно, ми виїжджаємо на місце для вимірів та складаємо в масштабі 3D-макет бажаного гранітного виробу.

– Підписати з нами договір, в якому чітко описуються деталі і терміни виконання Вашого замовлення. Для цього Вам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. А також внести передоплату в розмірі 50% від вартості замовлення.

– Заповнити заяву на встановлення пам’ятника для кладовища, у нас в офісі (тільки для Києва), для цього Вам потрібні такі документи:

– свідоцтво про смерть покійного
– свідоцтво про поховання

– Після підписання договору, у зазначений термін, ми виготовляємо Ваше замовлення у себе на виробництві, після чого гранітний виріб прибуває до нас на склад, де проводяться художні роботи з набивання портрета та написів. За Вашим бажанням, Ви можете поспілкуватися з художником та обговорити з ним усі деталі художньої роботи до їх початку та перевірити їх після закінчення.

– Розрахунок за художні роботи проводиться за фактом виконання.

– Після набивання портрета, бригада наших інженерів доставляє гранітний виріб на будь-який цвинтар Києва та Київської області (а також інших регіонів, детальніше уточнюйте у нашого менеджера) та проводить його монтаж.

– Після закінчення монтажних робіт, Ви приймаєте роботу відповідно до умов договору, після чого оплачуєте решту 50% від вартості Вашого замовлення.

Ми гарантуємо встановлення на будь-якому цвинтарі Києва без жодних проблем з адміністрацією кладовища. Встановлений пам’ятник ніхто не чіпатиме і не поламає. Кожен пам’ятник, що виготовляється нами, офіційно реєструється в адміністрації кладовища.